ELL-6PM9R1N
ELL-6PM9R1N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 9.1UH 1.2A 77 MOHM SMD
на замовлення 469 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6PM9R1N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PM9R1N ELL-6PM9R1N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 9.1UH 1.2A 77 MOHM SMD