ELL6PV100M panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 1A 85 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELL6PV100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV100M ELL-6PV100M Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 10UH 1A 85 MOHM SMD
товару немає в наявності