ELL6PV120M panasonic
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 980MA 90 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELL6PV120M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV120M ELL-6PV120M Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 12UH 980MA 90 MOHM SMD
товару немає в наявності