ELL6PV150M panasonic
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 880MA 120 MOHM.
Інші пропозиції ELL6PV150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV150M ELL-6PV150M Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 15UH 880MA 120 MOHM
товару немає в наявності