ELL6PV1R5N panasonic
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 2.6A 19 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELL6PV1R5N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV1R5N ELL-6PV1R5N Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.6A 19 MOHM SMD
товару немає в наявності