ELL6PV1R8N panasonic
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 2.5A 24 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELL6PV1R8N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV1R8N ELL-6PV1R8N Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 2.5A 24 MOHM SMD
товару немає в наявності