ELL6PV270M panasonic
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 670MA 220 MOHM.
Інші пропозиції ELL6PV270M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV270M ELL-6PV270M Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 27UH 670MA 220 MOHM
товару немає в наявності