ELL6PV2R4N panasonic
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.4UH 2.15A 27 MOHM.
Інші пропозиції ELL6PV2R4N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV2R4N ELL-6PV2R4N Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 2.4UH 2.15A 27 MOHM
товару немає в наявності