ELL6PV3R3N panasonic
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.9A 32 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELL6PV3R3N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV3R3N ELL-6PV3R3N Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.9A 32 MOHM SMD
товару немає в наявності