ELL6PV3R9N panasonic
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9UH 1.8A 38 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELL6PV3R9N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV3R9N ELL-6PV3R9N Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 1.8A 38 MOHM SMD
товару немає в наявності