ELL6PV4R7N panasonic
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 44 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELL6PV4R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV4R7N ELL-6PV4R7N Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 44 MOHM SMD
товару немає в наявності