ELL6PV560M panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 450MA 410 MOHM.
Інші пропозиції ELL6PV560M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV560M ELL-6PV560M Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 56UH 450MA 410 MOHM
товару немає в наявності