ELL6PV8R2N panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 1.15A 70 MOHM.
Інші пропозиції ELL6PV8R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PV8R2N ELL-6PV8R2N Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 1.15A 70 MOHM
товару немає в наявності