Продукція > PANASONIC > ELL-8TP100MB
ELL-8TP100MB
ELL-8TP100MB Panasonic
id_inductor_e-850231.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 10uH 25mOhms 3.0A Tol=+/-20%
на замовлення 1030 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-8TP100MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP100MB Виробник : Panasonic Electronic Components AGM0000CE20.pdf Description: FIXED IND 10UH 3A 25 MOHM SMD
на замовлення 838 шт:
на замовлення 838 шт: