ELL8TP101MB
ELL8TP101MB Panasonic
info-d%20ell8tp101mb%20pan.pdf
Виробник: Panasonic
SMD Power inductor; inductance: 100uH; 20%; current: 0,9A; resistance: 0,19R; dimensions: 8x8x4,7mm ELL8TP101MB Panasonic Power inductor D ELL8TP101MB PAN
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
SMD Power inductor; inductance: 100uH; 20%; current: 0,9A; resistance: 0,19R; dimensions: 8x8x4,7mm ELL8TP101MB Panasonic Power inductor D ELL8TP101MB PAN, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції ELL8TP101MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP101MB ELL-8TP101MB Виробник : Panasonic id_inductor_e-850231.pdf Fixed Inductors 100uH 190mOhms 900mA Tol=+/-20%
на замовлення 885 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
ELL-8TP101MB ELL-8TP101MB Виробник : Panasonic Electronic Components ELL-8TP_Series_DS.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.1A 190MOHM SMD
товару немає в наявності