Продукція > PANASONIC > ELL-8TP102MB
ELL-8TP102MB
ELL-8TP102MB Panasonic
id_inductor_e-850231.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 1.0mH 2.1ohms 250mA Tol=+/-20%
на замовлення 695 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 330MA 2.1 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.1Ohm, Current - Saturation (Isat): 250mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 330 mA.
Інші пропозиції ELL-8TP102MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP102MB ELL-8TP102MB Виробник : Panasonic Electronic Components ELL-8TP_Series_DS.pdf Description: FIXED IND 1MH 330MA 2.1 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.1Ohm
Current - Saturation (Isat): 250mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 330 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 2.1Ohm
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 330 mA