Продукція > PANASONIC > ELL-8TP150MB
ELL-8TP150MB
ELL-8TP150MB Panasonic
id_inductor_e-850231.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 15uH 44mOhms 2.3A Tol=+/-20%
на замовлення 700 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-8TP150MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP150MB Виробник : Panasonic Electronic Components AGM0000CE20.pdf Description: FIXED IND 15UH 2.3A 44 MOHM SMD
на замовлення 1480 шт: