Продукція > PANASONIC > ELL-8TP220MB
ELL-8TP220MB
ELL-8TP220MB Panasonic
id_inductor_e-850231.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 22uH 55mOhms 2.2A Tol=+/-20%
на замовлення 946 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-8TP220MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP220MB Виробник : Panasonic Electronic Components AGM0000CE20.pdf Description: FIXED IND 22UH 2A 55 MOHM SMD
на замовлення 828 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 828 шт: