ELL8TP221MB
ELL8TP221MB Panasonic
info-d%20ell8tp101mb%20pan.pdf
Виробник: Panasonic
SMD Power inductor; inductance: 220uH; 20%; current: 0,55A; resistance: 0,48R; dimensions: 8x8x4,7mm ELL8TP221MB Panasonic Power inductor D ELL8TP221MB PAN
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
SMD Power inductor; inductance: 220uH; 20%; current: 0,55A; resistance: 0,48R; dimensions: 8x8x4,7mm ELL8TP221MB Panasonic Power inductor D ELL8TP221MB PAN, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції ELL8TP221MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP221MB ELL-8TP221MB Виробник : Panasonic id_inductor_e-850231.pdf Fixed Inductors 220uH 480mOhms 550mA Tol=+/-20%
на замовлення 701 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
ELL-8TP221MB Виробник : Panasonic Electronic Components AGM0000CE20.pdf Description: FIXED IND 220UH 700MA 480 MOHM
на замовлення 885 шт:
на замовлення 885 шт: