ELL-8TP331MB
ELL-8TP331MB Panasonic Electronic Components
ELL-8TP_Series_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 330UH 570MA 700MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm
Current - Saturation (Isat): 450mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 570 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 570MA 700MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm, Current - Saturation (Isat): 450mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 570 mA.
Інші пропозиції ELL-8TP331MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP331MB ELL-8TP331MB Виробник : Panasonic Electronic Components ELL-8TP_Series_DS.pdf Description: FIXED IND 330UH 570MA 700MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 700mOhm
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 570 mA
товару немає в наявності
ELL-8TP331MB ELL-8TP331MB Виробник : Panasonic ELL-8TP_Series_DS.pdf Power Inductors - SMD 330uH 700mOhms 450mA Tol=+/-20%