Продукція > PANASONIC > ELL-8TP3R3NB
ELL-8TP3R3NB
ELL-8TP3R3NB Panasonic
id_inductor_e-850231.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 3.3uH 13mOhms 5.0A Tol=+/-30%
на замовлення 1991 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-8TP3R3NB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP3R3NB ELL-8TP3R3NB Виробник : Panasonic Electronic Components AGM0000CE20.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 4.2A 13 MOHM SMD
на замовлення 24 шт: