ELL-8TP470MB
ELL-8TP470MB Panasonic Electronic Components
AGM0000CE20.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 47UH 1.5A 100 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-8TP470MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP470MB ELL-8TP470MB Виробник : Panasonic Electronic Components AGM0000CE20.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.5A 100 MOHM SMD
товару немає в наявності
ELL-8TP470MB ELL-8TP470MB Виробник : Panasonic id_inductor_e-850231.pdf Fixed Inductors 47uH 100mOhms 1.4A Tol=+/-20%