Продукція > PANASONIC > ELL-8TP471MB
ELL-8TP471MB
ELL-8TP471MB Panasonic
id_inductor_e-850231.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 470uH 1.0ohms 400mA Tol=+/-20%
на замовлення 985 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-8TP471MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP471MB ELL-8TP471MB Виробник : Panasonic Electronic Components AGM0000CE20.pdf Description: FIXED IND 470UH 480MA 1 OHM SMD
на замовлення 289 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)