ELL-8TP4R7NB
ELL-8TP4R7NB Panasonic Electronic Components
AGM0000CE20.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4.7UH 4A 14 MOHM SMD
на замовлення 588 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH 14mOhms 4.0A Tol=+/-30%.
Інші пропозиції ELL-8TP4R7NB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP4R7NB ELL-8TP4R7NB Виробник : Panasonic Electronic Components AGM0000CE20.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4A 14 MOHM SMD
на замовлення 588 шт:
ELL-8TP4R7NB ELL-8TP4R7NB Виробник : Panasonic id_inductor_e-850231.pdf Fixed Inductors 4.7uH 14mOhms 4.0A Tol=+/-30%
на замовлення 380 шт: