Продукція > PANASONIC > ELL-8TP681MB
ELL-8TP681MB
ELL-8TP681MB Panasonic
id_inductor_e-850231.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 680uH 1.3ohms 300mA Tol=+/-20%
на замовлення 984 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-8TP681MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP681MB ELL-8TP681MB Виробник : Panasonic Electronic Components ELL-8TP_Series_DS.pdf Description: FIXED IND 680UH 430MA 1.3OHM SMD
на замовлення 333 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)