ELL8TP6R8NB
ELL8TP6R8NB Panasonic
info-d%20ell8tp101mb%20pan.pdf
Виробник: Panasonic
SMD Power inductor; inductance: 6,8uH; 30%; current: 3,5A; resistance: 18mR; dimensions: 8x8x4,7mm ELL8TP6R8NB Panasonic Power inductor D ELL8TP6R8NB PAN
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
SMD Power inductor; inductance: 6,8uH; 30%; current: 3,5A; resistance: 18mR; dimensions: 8x8x4,7mm ELL8TP6R8NB Panasonic Power inductor D ELL8TP6R8NB PAN, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції ELL8TP6R8NB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP6R8NB ELL-8TP6R8NB Виробник : Panasonic Electronic Components AGM0000CE20.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 3.5A 18 MOHM SMD
на замовлення 1018 шт:
ELL-8TP6R8NB ELL-8TP6R8NB Виробник : Panasonic id_inductor_e-850231.pdf Fixed Inductors 6.8uH 18mOhms 3.5A Tol=+/-30%
на замовлення 877 шт: