Продукція > PANASONIC > ELL-8TP820MB
ELL-8TP820MB
ELL-8TP820MB Panasonic
id_inductor_e-850231.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 82uH Tol=+/-20%
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 1.15A 170 MOHM.
Інші пропозиції ELL-8TP820MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-8TP820MB ELL-8TP820MB Виробник : Panasonic Electronic Components AGM0000CE20.pdf Description: FIXED IND 82UH 1.15A 170 MOHM