ELL-6PV9R1N
ELL-6PV9R1N Panasonic Electronic Components
V_Series_ELL6PV.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 9.1UH 1.1A 76 MOHM SMD
на замовлення 825 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6PV9R1N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL6PV9R1N Виробник : panasonic SMD
на замовлення 86200 шт:
ELL-6PV9R1N ELL-6PV9R1N Виробник : Panasonic Electronic Components V_Series_ELL6PV.pdf Description: FIXED IND 9.1UH 1.1A 76 MOHM SMD