Продукція > MEAN WELL > ELP-75-3.3-C
ELP-75-3.3-C
ELP-75-3.3-C MEAN WELL
ELP-75-SPEC.pdf Mean_Well_Industrial-Catalog.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Open Frame Power Supplies
Description: Power supply: switching; open; 49W; 127÷370VDC; 90÷264VAC; OUT: 1
Manufacturer series: ELP-75
Type of power supply: switching
Kind of power supply: open
Operating temperature: -30...70°C
Body dimensions: 195x68.5x33mm
Power consumption without load: <0.5W
Number of outputs: 1
Output current: 15A
Output voltage range: 3...3.6V DC
Output voltage: 3.3V DC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Power: 49W
Efficiency: 80%
Supply voltage: 90...264V AC; 127...370V DC
Electrical connection: plug with 3,96mm pitch
Additional functions: active PFC
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Open Frame Power Supplies, Description: Power supply: switching; open; 49W; 127÷370VDC; 90÷264VAC; OUT: 1, Manufacturer series: ELP-75, Type of power supply: switching, Kind of power supply: open, Operating temperature: -30...70°C, Body dimensions: 195x68.5x33mm, Power consumption without load: .
Інші пропозиції ELP-75-3.3-C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELP-75-3.3-C ELP-75-3.3-C Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELP-75-SPEC.PDF Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 50W
товару немає в наявності
ELP-75-3.3-C ELP-75-3.3-C Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=704#1 Switching Power Supplies 49.5W 3.3V 15A L-Bracket + Cover