ELT-3KN131B
ELT-3KN131B Panasonic Electronic Components
AGI0000CE1.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2MH 20MA 44OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 44Ohm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 2 mH
Current Rating (Amps): 20 mA
на замовлення 854 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2MH 20MA 44OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 44Ohm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Inductance: 2 mH, Current Rating (Amps): 20 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELT-3KN131B ELT-3KN131B Виробник : Panasonic AGI0000CE1-72004.pdf Power Inductors - SMD 2000uH 10% 44ohm 20mA brass ring
на замовлення 6885 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ELT-3KN131B ELT-3KN131B Виробник : Panasonic Electronic Components AGI0000CE1.pdf Description: FIXED IND 2MH 20MA 44OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 44Ohm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2 mH
Current Rating (Amps): 20 mA