ELT-5KT100MA
ELT-5KT100MA Panasonic Electronic Components
5KT_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 10UH 680MA 360 MOHM
на замовлення 1593 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELT-5KT100MA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELT-5KT100MA ELT-5KT100MA Виробник : Panasonic Electronic Components 5KT_Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 680MA 360 MOHM
на замовлення 10 шт:
ELT-5KT100MA ELT-5KT100MA Виробник : Panasonic panasonic_ELT_5KT_Series-1196989.pdf Fixed Inductors 10uH 1.2mm(H) max.