ELT-5KT220LA
ELT-5KT220LA Panasonic Electronic Components
5KT_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 22UH 420MA 900 MOHM
на замовлення 706 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELT-5KT220LA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELT-5KT220LA ELT-5KT220LA Виробник : Panasonic Electronic Components 5KT_Series.pdf Description: FIXED IND 22UH 420MA 900 MOHM
товару немає в наявності
ELT-5KT220LA ELT-5KT220LA Виробник : Panasonic panasonic_ELT_5KT_Series-1196989.pdf Fixed Inductors 22uH 15% 0.42mA 900mohm