ELT-5KT680LA
ELT-5KT680LA Panasonic Electronic Components
5KT_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 68UH 260MA 2.6 OHM SMD
на замовлення 4923 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELT-5KT680LA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELT-5KT680LA ELT-5KT680LA Виробник : Panasonic Electronic Components 5KT_Series.pdf Description: FIXED IND 68UH 260MA 2.6 OHM SMD
товару немає в наявності
ELT-5KT680LA ELT-5KT680LA Виробник : Panasonic panasonic_ELT_5KT_Series-1196989.pdf Fixed Inductors 68uH 15% 0.26mA 2.6ohm