Продукція > BOURNS INC. > EM14R0D-M25-L032N
EM14R0D-M25-L032N Bourns Inc.
em14.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: ROTARY OPTICAL ENCODER - 14MM
Packaging: Tray
Output Type: Quadrature, 2-Bit
Mounting Type: Panel, PCB Through Hole
Orientation: Vertical
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Encoder Type: Optical
Detent: No
Pulses per Revolution: 32
Actuator Type: 6mm Dia Flatted End
Built in Switch: No
Rotational Life (Cycles Min): 1M
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROTARY OPTICAL ENCODER - 14MM, Packaging: Tray, Output Type: Quadrature, 2-Bit, Mounting Type: Panel, PCB Through Hole, Orientation: Vertical, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Encoder Type: Optical, Detent: No, Pulses per Revolution: 32, Actuator Type: 6mm Dia Flatted End, Built in Switch: No, Rotational Life (Cycles Min): 1M, DigiKey Programmable: Not Verified.