Продукція > SOBERTON INC. > EM4015LW-38C10NF
EM4015LW-38C10NF
EM4015LW-38C10NF Soberton Inc.
EM4015LW-38C10nF-14-Feb-2019.pdf
Виробник: Soberton Inc.
Description: MIC COND ANLG OMNI -38DB 0.157"D
Packaging: Bulk
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Sensitivity: -38dB ±3dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 58dB
Termination: Wire Leads
Direction: Omnidirectional
Ratings: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Port Location: Top
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Impedance: 2.2 kOhms
Current - Supply: 500 µA
Voltage Range: 1 V ~ 10 V
Frequency Range: 50 Hz ~ 10 kHz
на замовлення 2710 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MIC COND ANLG OMNI -38DB 0.157"D, Packaging: Bulk, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Sensitivity: -38dB ±3dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 58dB, Termination: Wire Leads, Direction: Omnidirectional, Ratings: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Port Location: Top, Height (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 2 V, Impedance: 2.2 kOhms, Current - Supply: 500 µA, Voltage Range: 1 V ~ 10 V, Frequency Range: 50 Hz ~ 10 kHz.