EM4702-18-0
EM4702-18-0 Pomona Electronics
Pomona_05042021_4702-2322287.pdf
Виробник: Pomona Electronics
Test Leads BANANA PLUG/BANANA JACK (BLACK)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 18", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 5000VDC (5kV), Current Rating (Amps): 15A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, 2nd Connector: Banana Socket (Jack), Single, Sheathed, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 18.0" (457.20mm).
Інші пропозиції EM4702-18-0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EM4702-18-0# EM4702-18-0# Виробник : Pomona Electronics Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 18"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5000VDC (5kV)
Current Rating (Amps): 15A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single
2nd Connector: Banana Socket (Jack), Single, Sheathed
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 18.0" (457.20mm)