EMCF160W103M1GV001T
EMCF160W103M1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP PASSTHRU 10000PF 16V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.045" L x 0.025" W (1.14mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.020" (0.51mm)
Capacitance: 10000 pF
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Type: Pass Through
на замовлення 288000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP PASSTHRU 10000PF 16V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.045" L x 0.025" W (1.14mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.020" (0.51mm), Capacitance: 10000 pF, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Type: Pass Through.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMCF160W103M1GV001T EMCF160W103M1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP PASSTHRU 10000PF 16V 0402
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Capacitance: 10000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
EMCF160W103M1GV001T EMCF160W103M1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_emi_filters.pdf Feed Through Capacitors X2Y 0402 10000PF 16V X7R