EMCF500G100M1GV001T
EMCF500G100M1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP PASSTHRU 10PF 20% 50V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.045" L x 0.025" W (1.14mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.020" (0.51mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Type: Pass Through
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP PASSTHRU 10PF 20% 50V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.045" L x 0.025" W (1.14mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.020" (0.51mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Type: Pass Through.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMCF500G100M1GV001T EMCF500G100M1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP PASSTHRU 10PF 20% 50V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Height (Max): 0.020" (0.50mm)