EMCF500G1R8D1GV001T
EMCF500G1R8D1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.5pF
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.045" L x 0.025" W (1.14mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.020" (0.51mm)
Capacitance: 1.8 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0402, Tolerance: ±0.5pF, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.045" L x 0.025" W (1.14mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.020" (0.51mm), Capacitance: 1.8 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMCF500G1R8D1GV001T EMCF500G1R8D1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.5pF
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 1.8 pF