EMCF500W102M1GV001T
EMCF500W102M1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP PASSTHRU 1000PF 20% 50V 0402
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.045" L x 0.025" W (1.14mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Thickness (Max): 0.020" (0.51mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 88000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP PASSTHRU 1000PF 20% 50V 0402, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.045" L x 0.025" W (1.14mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pass Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Thickness (Max): 0.020" (0.51mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMCF500W102M1GV001T EMCF500W102M1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP PASSTHRU 1000PF 20% 50V 0402
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Capacitance: 1000 pF