EMCP101W101M1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
EMCP101W101M1GV001T
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP PASSTHRU 100PF 20% 100V 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.064" L x 0.035" W (1.63mm x 0.89mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Capacitance: 100 pF
Написати відгук
Description: CAP PASSTHRU 100PF 20% 100V 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.064" L x 0.035" W (1.63mm x 0.89mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pass Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMCP101W101M1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_emi_filters.pdf Feed Through Capacitors 0603 X7R 100V 100pF 20% Ni/Sn (RoHS)