EMCP101W152M1GV001T
EMCP101W152M1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP PASSTHRU 1500PF 100V 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.064" L x 0.035" W (1.63mm x 0.89mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Thickness (Max): 0.026" (0.66mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 2357 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP PASSTHRU 1500PF 100V 0603, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.064" L x 0.035" W (1.63mm x 0.89mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pass Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Thickness (Max): 0.026" (0.66mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMCP101W152M1GV001T EMCP101W152M1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP PASSTHRU 1500PF 100V 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
EMCP101W152M1GV001T EMCP101W152M1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf X2Y 0603 1500PF 100V X7R