EMCT101W103M1GV001E
EMCT101W103M1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP PASSTHRU 10000PF 100V 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Height (Max): 0.040" (1.02mm)
Thickness (Max): 0.040" (1.02mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 192000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP PASSTHRU 10000PF 100V 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pass Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Height (Max): 0.040" (1.02mm), Thickness (Max): 0.040" (1.02mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMCT101W103M1GV001E EMCT101W103M1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP PASSTHRU 10000PF 100V 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Height (Max): 0.040" (1.02mm)
Capacitance: 10000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
EMCT101W103M1GV001E EMCT101W103M1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_emi_filters.pdf Feed Through Capacitors X2Y 0805 10000PF 100V X7R