EMDF101W334M1GV001E
EMDF101W334M1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP PASSTHRU 0.33UF 100V 1210
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.098" W (3.18mm x 2.49mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Height (Max): 0.070" (1.78mm)
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
на замовлення 42000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP PASSTHRU 0.33UF 100V 1210, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.098" W (3.18mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pass Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Height (Max): 0.070" (1.78mm), Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMDF101W334M1GV001E EMDF101W334M1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP PASSTHRU 0.33UF 100V 1210
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Height (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF