EMDF501W103M1GV001E
EMDF501W103M1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 1210
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.098" W (3.18mm x 2.49mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Height (Max): 0.070" (1.78mm)
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 1210, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.098" W (3.18mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pass Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Height (Max): 0.070" (1.78mm), Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMDF501W103M1GV001E EMDF501W103M1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 1210
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Height (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 10000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
EMDF501W103M1GV001E EMDF501W103M1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson-emi-filters.pdf Feed Through Capacitors X2Y 1210 10000PF 500V X7R