EMDK101W404M1GV001E
EMDK101W404M1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.4UF 100V X7R 1410
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1410 (3524 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.140" L x 0.098" W (3.56mm x 2.49mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Height (Max): 0.070" (1.78mm)
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.4 µF
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.4UF 100V X7R 1410, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1410 (3524 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.140" L x 0.098" W (3.56mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Height (Max): 0.070" (1.78mm), Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.4 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMDK101W404M1GV001E EMDK101W404M1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP CER 0.4UF 100V X7R 1410
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.4 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
EMDK101W404M1GV001E EMDK101W404M1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_emi_filters-3537266.pdf Feed Through Capacitors X2Y 1410 .40UF 100V X7R