EMDK501W153M1GF001E
EMDK501W153M1GF001E Johanson Dielectrics Inc.
emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP PASSTHRU 0.015UF 500V 1410
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1410 (3524 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.140" L x 0.098" W (3.56mm x 2.49mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Height (Max): 0.070" (1.78mm)
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
на замовлення 1589 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP PASSTHRU 0.015UF 500V 1410, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1410 (3524 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.140" L x 0.098" W (3.56mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pass Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Height (Max): 0.070" (1.78mm), Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMDK501W153M1GF001E EMDK501W153M1GF001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP PASSTHRU 0.015UF 500V 1410
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Height (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF