EMDR101W474M1GV001E
EMDR101W474M1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP PASSTHRU 0.47UF 100V 1812
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.174" L x 0.125" W (4.42mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Height (Max): 0.090" (2.29mm)
Thickness (Max): 0.090" (2.29mm)
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 67420 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP PASSTHRU 0.47UF 100V 1812, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.174" L x 0.125" W (4.42mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pass Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Height (Max): 0.090" (2.29mm), Thickness (Max): 0.090" (2.29mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMDR101W474M1GV001E EMDR101W474M1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP PASSTHRU 0.47UF 100V 1812
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Height (Max): 0.090" (2.29mm)
Capacitance: 0.47 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
EMDR101W474M1GV001E EMDR101W474M1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_emi_filters.pdf Feed Through Capacitors X2Y 1812 .47UF 100V X7R