Продукція > EZURIO > EMF2449A1-10UFL
EMF2449A1-10UFL
EMF2449A1-10UFL EZURiO
datasheet-mininanobladeflex1218_0.pdf
Виробник: EZURiO
Antenna Flex 3.38dBi Gain 2500MHz/5875MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EMBED,ASSY,100MM,UFL 802.11ABG,,, Packaging: Bulk, Features: Cable - 100mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.875GHz, Applications: WLAN, Gain: 2.8dBi, 3.4dBi, Termination: IPEX1, U.FL, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.004" (0.10mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.387GHz, RF Family/Standard: WiFi.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.875GHz
Applications: WLAN
Gain: 2.8dBi, 3.4dBi
Termination: IPEX1, U.FL
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.004" (0.10mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.387GHz