EMF2449A1-33UFL Laird Technologies
cs-ds-msd45nv2_3_0.pdf
Виробник: Laird Technologies
Antenna Dipole 3.3dBi Gain 2483.5MHz/5350MHz/5850MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT MINI NANOBLADE FLEX U.FL, Packaging: Bulk, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.4835GHz, 5.15GHz ~ 5.25GHz, 5.25GHz ~ 5.35GHz, 5.47GHz ~ 5.725GHz, 5.725GHz ~ 5.85GHz, Applications: General Purpose, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 5, Antenna Type: PCB Trace, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.2GHz, 5.3GHz, 5.5975GHz, 5.7875GHz.
Інші пропозиції EMF2449A1-33UFL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.4835GHz, 5.15GHz ~ 5.25GHz, 5.25GHz ~ 5.35GHz, 5.47GHz ~ 5.725GHz, 5.725GHz ~ 5.85GHz
Applications: General Purpose
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 5
Antenna Type: PCB Trace
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.2GHz, 5.3GHz, 5.5975GHz, 5.7875GHz